• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Сторінка для батьків

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Дякуємо, що завітали

/Files/images/1953387.jpeg
ВИХОВАННЯ - ВЕЛИКА СПРАВА:
ВОНО ВИРІШУЄ ДОЛЮ ЛЮДИНИ.
В. БЄЛІНСЬКИЙ

ДИТИНА РОЗПОЧИНАЄ СВОЄ ЗНАЙОМСТВО ЗІ СВІТОМ У КОЛІ СВОЄЇ РОДИНИ. І ЗВІСНО, БАТЬКИ ПОСІДАЮТЬ ГОЛОВНЕ МІСЦЕ У ВИХОВАННІ СВОЄЇ ДИТИНИ. У СІМЇ БЕРУТЬ ПОЧАТКИ СВІТОГЛЯД ЦІННІСНІ ОРІЄНТАЦІЇ, НОРМИ ПОВЕДІНКИ ТА ТРУДОВІ НАВИЧКИ. ТОЖ, ШАНОВНІ БАТЬКИ, БЕРІТЬ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ФОРМУВАННІ ЧИТАЦЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ТА КУЛЬТУРИ ЧИТАННЯ ВАШОЇ ДИТИНИ:

  1. ЯК ТІЛЬКИ ВАША ДИТИНА НАВЧИТЬСЯ ЧИТАТИ, ПОЗНАЙОМТЕ ЇЇ З ПЕРШОЮ КНИЖКОЮ ДЛЯ САМОСТІЙНОГО ЧИТАННЯ.
  2. ПОЦІКАВТЕСЬ, ЧИ ЗРОЗУМІЛА ДИТИНА ПРОЧИТАНЕ.
  3. ОБГОВОРІТЬ З НЕЮ КНИЖЕЧКУ.
  4. ПОЯСНІТЬ НЕЗНАЙОМІ СЛОВА І РОЗКАЖІТЬ ПРО СЛОВНИКИ.
  5. КОНТРОЛЮЙТЕ ТЕМАТИКУ ЧИТАННЯ. ОБГОВОРЮЙТЕ З ДИТИНОЮ КНИГИ. ЦЕ ДОПОМОЖЕ ВАМ СТАТИ ЩИРИМИ ДРУЗЯМИ.
  6. ПРИ ОБГОВОРЕННІ ПОЧИТАНОГО НЕ НАПОЛЯГАЙТЕ НА СВОЇЙ ДУМЦІ.
  7. СТВОРІТЬ ВЛАСНУ ДОМАШНЮ БІБЛІОТЕКУ.
  8. ВЧІТЬ ДИТИНУ БЕРЕЖЛИВОГО СТАВЛЕННЯ ДО КНИГИ, ЯК ДО БЕЗЦІННОГО СКАРБУ.
  9. ВЧІТЬ ПОВАЖАТИ БУДЬ- ЯКУ КНИГУ - ЦІКАВУ ЧИ НЕЦІКАВУ - ЦЕ ЯК ПОВАГА ДО ІНШОЇ ДУМКИ.

НА ФОРМУВАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ ДИТИНИ ВПЛИВАЮТЬ ХАРАКТЕР СТОСУНКІВ МІЖ БАТЬКАМИ І ДІТЬМИ У СІМЇ, СТАВЛЕННЯ БАТЬКІВ ДО ЛЮДЕЙ, ДО ПРАЦІ, НАВЧАННЯ, ЗАХОПЛЕНЬ, ЗАГАЛЬНИЙ КУЛЬТУРНИЙ РЕВЕНЬ ОТОЧЕННЯ./Files/images/642350.jpg

ПРО ВИРІШЕННЯ ЦИХ ТА БАГАТЬОХ ІНШИХ ПИТАТЬ У СІМЕЙНОМУ ВИХОВАННІ ЙДЕТЬСЯ В ЛІТЕРАТУРІ, ПЕРЕЛІЧЕНІЙ У ДАННОМУ РЕКОМЕНДАЦІЙНОМУ БІБЛІОГРАФІЧНОМУ ПОКАЖЧИКУ. МАТЕРИАЛ РОЗМІЩЕНО ЗА ПРИНЦИПОМ « ВІД ЗАГАЛЬНОГО ДО КОНКРЕТНОГО».

ЦІ КНИГИ ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРОЧИТАТИ В НАШІЙ ШКІЛЬНІЙ БІБЛІОТЕЦІ.

СУХОМЛИНСЬКИЙ, В.О.

БАТЬКІВСЬКА ПЕДАГОГІКА (ПІДГОТ. ДО ВИД. ТЕКСТ І НАПИСАВ ВСТУП СТАТТЮ В.Ф. ШМОРГУН). - К.: РАД. ШКОЛА, 1978. - 263 С.

КНИГА ПРИСВЯЧЕНА ПИТАННЯМ СІМЕЙНОГО ВИХО­ВАННЯ, РОЗРОБЛЕНИМ ВИДАТНИМ УКРАЇНСЬКИМ ПЕ­ДАГОГОМ В.О. СУХОМЛИНСЬКИМ.

ВИСВІТЛЮЮТЬСЯ АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ВИХОВАН­НЯ ДІТЕЙ У СІМ'Ї, ПИТАННЯ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ ШКО­ЛИ, СІМ'Ї, ГРОМАДСЬКОСТІ. РОЗРАХОВАНА НА БАТЬ­КІВ, УЧИТЕЛІВ І ВСІХ, КОГО ЦІКАВИТЬ ПРОБЛЕМА ВИ­ХОВАННЯ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ.


ПІНТ, О.О.

ЦЕ ВАМ, БАТЬКИ: РОЗДУМИ ПЕДАГОГА ПРО ВИХОВАН­НЯ ШКОЛЯРІВ. - К.: РАД. ШКОЛА, 1973. - 388 С.

У КНИЖЦІ РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ РЯД ПРОБЛЕМ СІМЕЙНО­ГО ВИХОВАННЯ. ЯК ЗАХОПИТИ ДІТЕЙ ДО ПОСИЛЬНИХ ЗАНЯТЬ НАУКОЮ, ДО ЧИТАННЯ КНИЖОК, ЯК НАВЧИТИ ЇХ РОЗУМІТИ, ЦІНИТИ Й СТВОРЮВАТИ ПРЕКРАСНЕ? ПРО ЗНАЧЕННЯ МОРАЛЬНОГО ОБЛИЧЧЯ БАТЬКА Й МАТЕРІ, ПРО ВІКОВУ ТА ІНДИВІДУАЛЬНУ ПСИХОЛОГІЮ БАТЬКІВ. АВТОР ГОВОРИТЬ НЕ ТІЛЬКИ ПРО ТЕ, ЧОГО НАВЧАТИ, АЛЕ Й ЯК НАВЧАТИ. КНИЖКА МОЖЕ БУТИ ПОРАДНИКОМ У СІМЕЙ­НОМУ ВИХОВАННІ УЧНІВ, ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ, КЛАСНИХ КЕ­РІВНИКІВ ТА ВСІХ, ХТО ЦІКАВИТЬСЯ ДАНИМ ПИТАННЯМ.


СЕМИДЕНКО,В.А., ЗАСЛУЖЕНЮК, B.C.

МИСТЕЦТВО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ. ПСИХОЛОГІЯ ТА ПЕДАГОГІКА СІМЕЙНОГОСПІЛКУВАННЯ: НАВЧ. ПО­СІБНИК ДЛЯ СТУД. ВИЩИХ НАВЧ. ЗАКЛАДІВ. - 2-Е ВИД. - К.: ВЕСЕЛКА, 1998. - 214 С.

ЦЕЙ ПОСІБНИК РЕКОМЕНДОВАНО СТУДЕНТАМ. АЛЕ НЕ ТІЛЬКИ. КОЖЕН, ХТО СВІДОМО Й ВІДПОВІДАЛЬНО СТАВИТЬСЯ ДО СВОГО ЖИТТЯ І ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ, ЗНА­ЙДЕ В ЦІЙ КНИЖЦІ ПОРАДИ ФАХІВЦІВ І САМОСТІЙНІ ЗАВДАННЯ, ТЕОРЕТИЧНІ МОДЕЛІ Й ТЕСТИ, «ВИПАД­КИ З ЖИТТЯ І ВПРАВИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ». І БАГАТО, БАГАТО ІНШОГО.


/Files/images/DSCN2745.JPGЩЕРБАКОВІ, К.Й., ГРИГОРЕНКО, Г.І.

У СІМ'Ї РОСТЕ ДИТИНА. - К.: ОСВІТА, 2006. - 240 С.

ЗАПРОПОНОВАНЕ ВИДАННЯ ЗНАЙОМИТЬ ЧИТАЧІВ ІЗ ДУМКАМИ ВИДАТНИХ ПЕДАГОГІВ, УЧЕНИХ, ПИСЬМЕН­НИКІВ, СУСПІЛЬНИХ ДІЯЧІВ ПРО ВИХОВАННЯ ДИТИНИ, ПРО РОЛЬ СІМ'Ї, ШКОЛИ, ОТОЧУЮЧОГО СВІТУ.

ДЛЯ БАТЬКІВ, ВЧИТЕЛІВ, КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ.




МЫ И НАША СЕМЬЯ: КНИГА ДЛЯ МОЛОДЫХ СУПРУГОВ.

НАД КНИГОЙ РАБОТАЛИ: ПИСАТЕЛИ, УЧЁНЫЕ, ПЕ­ДАГОГИ, МЕДИКИ, ЖУРНАЛИСТЫ (СОСТ.: В.И. ЗАЦЕ­ПИН, В.Д. ЦИМБАЛЮК) 4-Е ИЗД. - М.: МОЛ. ГВАР­ДИЯ, 1988. - 416 Е., ИЛ.

КНИЖКА АДРЕСОВАНА МОЛОДИМ ЛЮДЯМ, ЯКІ ВСТУ­ПИЛИ В ШЛЮБ. ВКЛЮЧАЄ МАТЕРІАЛИ ВІДОМИХ ПИСЬ­МЕННИКІВ, УЧЕНИХ, ПЕДАГОГІВ, МЕДИКІВ, ЖУРНАЛІС­ТІВ ПРО ЛЮБОВ, ШЛЮБ, СІМ'Ю, ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ.


КИРИЛЕНКО, Т.С.

ВИХОВАННЯ ПОЧУТТІВ. - К.: ПОЛІТВИДАВ УКРАЇ­НИ, 1989. - 93 С.

У НАУКОВО-ПОПУЛЯРНІЙ КНИЗІ НА КОНКРЕТНИХ ПРИКЛАДАХ РОЗКРИВАЮТЬСЯ МЕХАНІЗМИ ВПЛИВУ СІМ'Ї НА ФОРМУВАННЯ КУЛЬТУРИ ПОЧУТТІВ ДИТИНИ. АВТОР АНАЛІЗУЄ ПРИЧИНИ МОРАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИХ КОНФЛІКТІВ У СІМ'Ї, ОСОБЛИВОСТІ ВІКОВОЇ ДИ­НАМІКИ ЕМОЦІЙНОГО СВІТУ ЛЮДИНИ.


ПЕДАГОГІЧНІ ЗАДАЧІ І ЗАВДАННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ/ ПІД. РЕД. В.Г. ПАСЕНОВОГО. - К.: РАД. ШКОЛА, 1989. - 189 С.

ПОСІБНИК ВМІЩУЄ СПЕЦІАЛЬНО ПІДІБРАНИЙ ІЗ ПЕРІОДИЧНОЇ ПРЕСИ І ЛІТЕРАТУРНИХ ДЖЕРЕЛ ПРАК­ТИЧНИЙ МАТЕРІАЛ, ЩО ЗМАЛЬОВУЄ СКЛАДНІ КОЛІЗІЇ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ У СІМ'Ї, І СФОРМОВАНІ ДО НЬОГО ЛОГІЧНІ, НАВЧАЛЬНІ ТА ІНШІ ЗАДАЧІ І ЗАВДАННЯ З БАТЬКІВСЬКОЇ ПЕДАГОГІКИ.

ДЛЯ БАТЬКІВ, ОРГАНІЗАТОРІВ ПЕДАГОГІЧНОГО НА­ВЧАННЯ НАСЕЛЕННЯ, КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ, УЧИТЕЛІВ.


САВЧЕНКО О.Я.

СІМЕЙНЕ ВИХОВАННЯ. МОЛОДШІ ШКОЛЯРІ. - К.: РАД. ШКОЛА, 1979. - 141С. - (Б-КА ДЛЯ БАТЬКІВ )./Files/images/parents-daughter.gif

У КНИЖЦІ ВИСВІТЛЮЮТЬСЯ МОЖЛИВОСТІ СІМ'Ї У ВСЕБІЧНОМУ ВИХОВАННІ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ. НА КОНКРЕТНИХ ПРИКЛАДАХ ПОКАЗАНІ МЕТОДИЧНІ ПРИ­ЙОМИ ЗАСТОСУВАННЯ ДОСЯГНЕНЬ СУЧАСНОЇ ПЕДАГО­ГІЧНОЇ НАУКИ В СІМЕЙНОМУ ВИХОВАННІ. АВТОРОМ ВИКОРИСТАНІ ДАНІ ДОСЛІДЖЕНЬ, ПРИКЛАДИ З ЖИТ­ТЯ, ЛІТЕРАТУРИ, СПОСТЕРЕЖЕННЯ І ДОСВІД. КНИЖ­КА АДРЕСОВАНА БАТЬКАМ. ПРИНЕСЕ КОРИСТЬ ТАКОЖ УЧИТЕЛЯМ, ВИХОВАТЕЛЯМ.


ВОВНЕК-БЛАКИТНА, М.В.

СІМЕЙНЕ ВИХОВАННЯ. ЮНАЦТВО. - К.: РАД. ШКО­ЛА., 1982. - 147 С. - (Б-КА ДЛЯ БАТЬКІВ).

У КНИЖЦІ НА ОСНОВІ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ВИВЧЕННЯ ЛИСТІВ БАТЬКІВ І СТАРШИХ ШКОЛЯРІВ, АВТОР ПОДАЄ КОРОТКИЙ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ПОРТРЕТ НАШОГО ЮНАЦТВА, АНАЛІЗУЄ УМОВИ, В ЯКИХ СІМ'Я ВМІЛО ДОПОМАГАЄ ЮНАКАМ ТА ДІВЧАТАМ У САМО­ВИЗНАЧЕННІ, РОЗГЛЯДАЄ ПРИЧИНИ ТИПОВИХ КОНФЛІК­ТІВ МІЖ СТАРШИМИ І МОЛОДШИМИ ЧЛЕНАМИ СІМ'Ї.

РОЗРАХОВАНО НА БАТЬКІВ, ВЧИТЕЛІВ, УСІХ, КОГО ЦІКАВЛЯТЬ ВИХОВАННЯ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ.


/Files/images/DSCN2716.JPGРИНКОВА, А.Г., КОЛЕСОВ, Д.В.

МУДРОСТЬ ВОСПИТАНИЯ: КНИГА ДЛЯ РОДИТЕЛЕЙ/ СОСТ. Б.М. БИМ-БАД. И ДР. - М.: ПЕДАГОГИКА, 1988. - 288 С. - (Б-КА ДЛЯРОДИТЕЛЕЙ).

ЗАПРОПОНОВАНЕ ВИДАННЯ ЗНАЙОМИТЬ ЧИТАЧІВ ІЗ ДУМКАМИ ВИДАТНИХ ПЕДАГОГІВ, УЧЕНИХ, ПИСЬМЕН­НИКІВ, СУСПІЛЬНИХ ДІЯЧІВ ПРО ВИХОВАННЯ ДИТИНИ, ПРО РОЛЬ СІМ'Ї, ШКОЛИ, ОТОЧУЮЧОГО СВІТУ.

ДЛЯ БАТЬКІВ, ВЧИТЕЛІВ, КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!!!
ЗА ЦИМИ ПОСИЛАННЯМИ ВИ ОТРИМАЄТЕ БЕЗЛІЧ КОРИСНОЇ ІНФОРМАЦІЇ У СПРАВІ ВИХОВАННЯ СВОЇХ ДІТЕЙ

HTTP://WWW.ALLDETI.COM/ - ЦЕЙ РЕСУРС СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ КОЖЕН З БАТЬКІВ МІГ ЗНАЙТИ ВІДПОВІДІ НА ХВИЛЮЮЧІ ЗАПИТАННЯ І ТАКИМ ЧИНОМ ПОЛІПШИТИ ПРОЦЕС ДОРОСЛІШАННЯ СВОЇХ ДІТЕЙ. НА САЙТІ БУДУТЬ ПОРУШУВАТИСЯ ПИТАННЯ ВИХОВАННЯ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я, ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ ТОЩО.

HTTP://BABYNET.RU/ - ПРАКТИКУМ ДЛЯ БАТЬКІВСАЙТ ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ МОЛОДИХ БАТЬКІВ І ДЛЯ ТИХ, ХТО ТІЛЬКИ ЗБИРАЄТЬСЯ НИМИ СТАТИ. ВИ ЗНАЙДЕТЕ ВІДПОВІДІ НА БІЛЬШІСТЬ ПИТАНЬ, ЩО ХВИЛЮЮТЬ ВАС З МОМЕНТУ ПЛАНУВАННЯ ВАГІТНОСТІ І ДО МОМЕНТУ ВСТУПУ ДІТЕЙ У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ.

HTTP://DETKY.IN.UA/ - CАЙТ “НАШІ ДІТИ” – ВЧИМОСЯ БУТИ БАТЬКАМИ! НАЙКРАЩИЙ САЙТ ДЛЯ МОЛОДИХ БАТЬКІВ.

HTTP://WWW.KID.RU/ - ДИТИНА - ВАГІТНІСТЬ, ПОЛОГИ, ДІТИ І БАТЬКИ. ПЛАНУВАННЯ ДИТИНИ, ВАГІТНІСТЬ І ПОЛОГИ, ВИБІР ПОЛОГОВОГО БУДИНКУ, ЩОМІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР ВАГІТНОСТІ, ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ РІЗНОГО ВІКУ…

HTTP://MALISHI.RU/ - СТАТТІ, ПУБЛІКАЦІЇ ПРО ВИХОВАННЯ І НАВЧАННЯ ДІТЕЙ, РАННІЙ РОЗВИТОК МАЛЕЧІ. ІГРИ ТА ІГРАШКИ ДИТИНИ: ВІД НЕМОВЛЯТИ ДО ШКОЛЯРА.

HTTP://WWW.MAMASHKAM.RU/ - САЙТ ДЛЯ БАТЬКІВ ПРО ДІТЕЙ.МАТЕРІАЛИ ДЛЯ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ТА ШКІЛЬНОГО ВІКУ, ЗДОРОВ'Я ТА РОЗВИТКУ ДІТЕЙ, СІМ'Ї. ДІТЛАХИ, БАТЬКИ, ПОБУТ І ДОЗВІЛЛЯ, КОРИСНІ ПОРАДИ, ДИТЯЧИЙ ДОВІДНИК, ФОРУМ, ЩОДЕННИКИ, КОНКУРСИ, ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ – ТАКІ РУБРИКИ ВИ ЗНАЙДЕТЕ НА ЦЬОМУ САЙТІ.

HTTP://WWW.NANYA.RU/ - НЯНЯ. ГОЛОВНИЙ СІМЕЙНИЙ ПОРТАЛ КРАЇНИ. ВСЕ ПРО ДІТЕЙ.

HTTP://WWW.PARENTING.RU/ - МАМАМ І ТАТАМ ПРО ДІТЕЙ. ВСЕ, ЩО ВАМ НЕОБХІДНО ЗНАТИ, ЩОБ ВИРОСТИТИ І ВИХОВАТИ СВОЮ ДИТИНУ. ВІД ПІДГОТОВКИ ДО ВАГІТНОСТІ І ДО ПІДЛІТКОВИХ ПРОБЛЕМ.

HTTP://WWW.SOLNET.EE/PARENTS/ - ЩОДЕННИЙ ПІЗНАВАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПОРТАЛ ДЛЯ ДІТЕЙ, БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ. КОНКУРСИ І ВІКТОРИНИ, ВІРТУАЛЬНА ШКОЛА ДЛЯ МАЛЮКІВ, ІГРИ І МУЛЬТФІЛЬМИ, МЕТОДИКИ РАННЬОГО НАВЧАННЯ, КОНСУЛЬТАЦІЇ ДИТЯЧИХ ФАХІВЦІВ, СЦЕНАРІЇ СВЯТ, БАТЬКІВСЬКИЙ ДОСВІД, СЛУЖБА РОЗСИЛКИ ВІРТУАЛЬНИХ ЛИСТІВОК.

HTTP://UTI-PUTI.COM.UA/ - КИЇВСЬКИЙ СІМЕЙНИЙ ПОРТАЛ, СТВОРЕНИЙ З МЕТОЮ ЩИРОЇ ТУРБОТИ ПРО БЛАГОПОЛУЧЧЯ ВАШОЇ РОДИНИ

Кiлькiсть переглядiв: 763